Ploty ze svařovaného pletiva

Ploty ze svařovaného pletiva jsou pevnější a modernější alternativou k plotům z klasického pletiva. Jejich svařovaná konstrukce zajistí, že toto pletivo pes nerozkouše. Svařované pletivo v kombinaci s podhrabovými deskami tedy bez obav volte, pokud máte malé, střední i velké plemeno psa a nebo pokud chcete jen pevný plot.

Plot na klíč ze svařovaného pletiva – jaké má vlastnosti?

Svařované pletivo, které doporučujeme více než klasické pletivo má konstrukci z bodově svařovaných drátů. To znamená, že ve všech bodech, kde se jednotlivé dráty navzájem kříží je bodový svar, který je velmi pevný.  Díky pevné stavbě a konstrukci je toto pletivo vhodné pro jakkoliv velké plemeno psů, zároveň doporučujeme pod pletivo instalovat i podhrabové desky proti podhrabání vašeho psa ven, nebo cizího psa dovnitř.

Jak budeme plot na klíč z klasického pletiva instalovat?

Ve chvíli, kdy budeme mít dohodnutou cenu i termín dokončení, tak začneme instalovat. Většinou instalaci provádíme v rámci 2 návštěv, které jsou od sebe odděleny cca 2-3 dny. V rámci první návštěvy pozemek vyměříme, určíme kudy povede plot, kde bude potřeba instalovat plotové sloupky a vzpěry, poté vyhloubíme díry pro sloupky a vzpěry a následně provedeme jejich zabetonování. V rámci druhé návštěvy pak provedeme vybalení svařovaného pletiva, jeho rozmotání, přimontování k průběžným sloupkům pomocí nerezových oček, pletivo napneme a finálně plot zkontrolujeme.

Máte zájem o plot na klíč ze svařovaného pletiva? Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

 

Poptávkový formulář

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *