Ploty z 2D plotových dílců

Plotové dílce jsou nejpevnějším druhem drátěného oplocení pozemku. Jde o silné dráty, které jsou k sobě navzájem svařeny a díky tomu tvoří jedno plotové pole, neboli plotový dílec či plotový panel. Naše plotové dílce jsou v každém vodorovném spoji vyztuženy zdvojeným drátem, díky tomu jsou velmi pevné a špatně překonatelné případným narušitelem objektu. Plotové dílce také plně vyhovují pro zahradu s velkým či malým plemenem pejska – doporučujeme kombinovat s podhrabovými deskami.

Velmi oblíbený plot, který díky 2D plotovým dílcům nabízí moderní vzhled a vysokou pevnost. Pokud budete mít na zahradě menší plemeno pejska, doporučujeme instalaci podhrabových desek, které brání proti podhrabání pejska ven z vašeho oploceného pozemku.

Plot na klíč z 2D plotových dílců – jaké má vlastnosti?

Plot na klíč z 2D plotových dílců či chceme-li 2D plotových panelů lze realizovat hned v několika barvách. Nejčastější jsou 3 – klasická plotová zelená, dále stříbrná – přírodní barva zinku a nejmodernější barva – černo šedá antracitová barva. 2D plotové panely jsou vyráběny z velmi silných drátů, které jsou v místech vzájemného křížení bodově svařeny a po svaření drátů do tvaru panelů je nanesena povrchová úprava. 2D plotové dílce mají zároveň výhodu v tom, že každý horizontální drát je zdvojený a tím se celá konstrukce zpevní. Díky takto pevné konstrukci můžeme plot na klíč z 2D plotových dílců doporučit, pokud chcete okolo svého domu pevný plot a to jak pro pocit bezpečí, tak pokud vlastníte střední a velká plemena psů. Zároveň pro zahrady se psy doporučujeme instalovat i podhrabové desky proti podhrabání vašeho psa pod plotem ven, nebo cizího psa dovnitř.

Jak budeme plot na klíč z 2D plotových dílců instalovat?

Ve chvíli, kdy budeme mít dohodnutou cenu i termín dokončení, tak začneme instalovat. Většinou instalaci provádíme v rámci 2 návštěv, které jsou od sebe odděleny technologickou přestávkou cca 2-3 dny. V rámci první návštěvy pozemek vyměříme, určíme kudy povede plot, kde bude potřeba instalovat plotové sloupky, poté vyhloubíme díry pro sloupky a provedeme jejich zabetonování. V rámci druhé návštěvy pak nachystáme příchytky pro 2D plotové dílce, nachystáme 2D plotové dílce, uchytíme je ke sloupkům, příchytky dotáhneme a díky speciálnímu patentu na utahovací matici zajistíme, aby tyto úchytky už nikdo nepovolil – tím zvýšíme bezpečí na vašem pozemku.

Máte zájem o plot na klíč z 2D plotových dílců? Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

 

Poptávkový formulář

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *