Ploty z 3D plotových dílců

plot na klic z plotovych dilcu

Ploty z 3D plotových dílců jsou levnější alternativou 2D plotových dílců. Jde o velmi podobnou technologii, tedy dráty jsou bodově svařeny do tvaru plotového pole, panelu, resp. plotového dílce. Rozdíl je v tom, že ve vodorovných spojích jsou tyto plotové dílce vyztuženy pomocí prolisu – prohnutí drátů ven z panelu. Díky tomuto prolisu, který zasahuje do prostoru nazýváme tyto dílce jako 3D.

Pokud budete mít na zahradě pejska se sklony k podhrabávání, doporučujeme instalaci podhrabových desek, které brání proti podhrabání pejska ven z vašeho oploceného pozemku.

Plot na klíč z 3D plotových dílců – jaké má vlastnosti?

Plot na klíč z 3D plotových dílců či chceme-li 3D plotových panelů lze realizovat hned v několika barvách. Nejčastější jsou 3 – klasická plotová zelená, dále stříbrná – přírodní barva zinku a nejmodernější barva – černo šedá antracitová barva. 3D plotové panely jsou vyráběny ze silných drátů, které jsou v místech vzájemného křížení bodově svařeny a po svaření drátů do tvaru panelů je nanesena povrchová úprava. 3D plotové dílce jsou pojmenovány jako „3D“ právě proto, že obsahují prolisy (prohnutí drátů ven), které zpevňují konstrukci – díky prolisu, který přesahuje ven se tyto plotové dílce nazývají jako 3D. Díky mnohem pevnější konstrukci než v případě svařovaného pletiva můžeme plot na klíč z 3D plotových dílců doporučit, pokud chcete okolo svého domu pevný plot a to jak pro pocit bezpečí, tak pokud vlastníte střední a velká plemena psů – tento druh plotu dobře odolává snaze prokousání a různému jinému dorážení psů. Zároveň pro zahrady se psy doporučujeme instalovat i podhrabové desky proti podhrabání vašeho psa pod plotem ven, nebo cizího psa dovnitř.

Jak budeme plot na klíč z 3D plotových dílců instalovat?

Ve chvíli, kdy budeme mít dohodnutou cenu i termín dokončení, tak začneme instalovat. Většinou instalaci provádíme v rámci 2 návštěv, které jsou od sebe odděleny technologickou přestávkou cca 2-3 dny. V rámci první návštěvy pozemek vyměříme, určíme kudy povede plot, kde bude potřeba instalovat plotové sloupky, poté vyhloubíme díry pro sloupky a provedeme jejich zabetonování. V rámci druhé návštěvy pak nachystáme příchytky pro 3D plotové dílce, nachystáme 3D plotové dílce, uchytíme je ke sloupkům, příchytky dotáhneme a díky speciálnímu patentu na utahovací matici zajistíme, aby tyto úchytky už nikdo nepovolil – tím zvýšíme bezpečí na vašem pozemku.

Máte zájem o plot na klíč z 3D plotových dílců? Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *