Oplocenka – stavba lesnického pletiva

Oplocenka na klíč

Na základě vaší poptávky postavíme oplocenku, ohradu či ohradník na míru. K dispozici je několik velikostí a provedení lesnického pletiva, které pro větší odběry dokážeme vyrobit i na míru. (např. provedení, kdy část lesnického pletiva se instaluje do země proti podhrabání). K dispozici je instalace na (impregnované) dřevěné kůly či na speciální systém upínání pomocí speciálních sloupků.

Kvalitní lesnické pletivo – jaké má vlastnosti?

Lesnické pletivo nabízíme ve dvou pevnostních úrovních a to EKONOMIK a STANDARD. Lesnické pletivo EKONOMIK má průměr nosných drátů 2,0 mm, výplňové dráty pak mají průměr 1,6 mm. Pro lesnické pletivo STANDARD platí, že jejich nosné dráty mají průměr 2,5 mm a výplňové dráty mají průměr 2,0 mm. Oba druhy pletiva jsou silně pozinkovány což garantuje dlouhou dobu životnosti a bezstarostného používání. Vyrábíme lesnická pletiva, na které je spolehnutí.

Jak budeme oplocenku na klíč z lesnického pletiva instalovat?

Ve chvíli, kdy budeme mít dohodnutou cenu i termín dokončení, tak začneme instalovat. Počet návštěv potřebných k realizaci oplocenky nelze dopředu říct, protože se odvíjí od počtu metrů plotu. Důležité je, že jednotlivé instalační dny nemusí být odděleny žádnou technologickou přestávkou, proto lze instalovat celý pracovní týden v kuse. Instalace oplocenky pomocí dřevěných kůlů je fyzicky náročnější, než použití speciálních lesnických sloupků.

Máte zájem o plot na klíč z lesnického pletiva – lépe řečeno oplocenku? Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

 

 

Poptávkový formulář

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *