Oplocení firemního areálu – postavíme plot na klíč okolo areálu či parkoviště

oplocení areálu

Oplocení firmy resp. oplocení areálu řešíme také velmi často, jde většinou o rozsáhlé ploty, kde je třeba citlivě volit druh plotu dle očekávaného použití oplocené nemovitosti.

Co vše můžeme nabídnout v rámci oplocení firmy?

Klasický plot – klasické pletivo v několika pevnostních provedeních pro dodržení nízké projektové ceny

Plot z plotových dílců – tento druh plotu je vhodný zejména k instalaci vaší trvalé bannerové reklamy, díky pevné konstrukci tento plot udrží banner i ve větru a bouřce.

Bezpečnostní plot – zabezpečení pomocí ostnatého drátu, či žiletkového drátu. K dispozici je také kombinace těchto drátů a zabezpečení v několika úrovních

Systémy pro detekci narušení perimetru – systém pracuje na principu elektronických snímačů pohybu (podobně jako autoalarm) a je k dispozici ve dvou verzích, nadzemní  verze – pro instalaci na plot a podzemní verze – pro neviditelnou instalaci pod úroveň země. Používáme systém Sieza Peridect, který dokáže místo narušení plotu (perimetru) odhalit, lokalizovat a upozornit obsluhu.

Stavbu oplocení firmy máme rozdělenou do 3 kroků.

V prvním kroku zaměříme areál a vyhodnotíme podloží.

V druhém kroku spolu vybereme druh plotu. Plot je možno rozdělit na více úseků. V místech kde chcete dlouhodobě instalovat bannerovou reklamu zvolíme jiný druh plotu než v místech obecného oplocení. Domluvíme se na termínu realizace, nejčastěji do 24 hod po odjezdu technika vypočítáme kalkulaci.

Ve třetím kroku po schválení cenové kalkulace plot realizujeme, nainstalujeme případné bannery či zabezpečovací systémy apod. a plot předáme k použití.

Nejčastějšími druhy plotů, které instalujeme u rodinných domů jsou:

Klasický plot – používáme klasické pletené pletivo nejčastěji v zelené barvě poplastováno PVC

Pevný plot – používáme svařované pletivo standard nebo premium (silnější drát) a nebo 3D plotové dílce (vyrobeny ze silného drátu a pevně svařené)

Neprůhledný plot – gabiony (drátěné koše vykládané kameny), betonové ploty (skládačka z betonových desek a betonových sloupků) , nebo klasický plot s namontovanou stínící tkaninou (neprůhlednost až 95%).

 

 

Poptávkový formulář

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *