Mobilní ploty – zrealizujeme dočasné oplocení pozemku, nebo půjčíme mobilní oplocení

mobilní oplocení

Mobilní oplocení – pronájem, prodej – bez starostí

Mobilní oplocení je velmi poptávané pro pořádání různých sportovních a jiných akcí, festivalů, koncertů apod.  Vzhledem k velké skladové zásobě a vlastní autodopravě dokážeme velmi rychle řešit požadavky v rámci České republiky, Slovenka, Polska a Rakouska.

Mobilní oplocení pronájem

Mobilní ploty dokážeme pronajmout, dovézt a nainstalovat. Po skončení akce je samostatně rozložíme, naložíme na vlastní auto a odvezeme. Mobilní oplocení pro pronájem nabízíme ve dvou verzích:

Mobilní ploty montované navzájem do sebe

Mobilní ploty vkládané do sebe se vyznačují velmi snadnou manipulací, rychlou stavbou plotu a dobrou pevností. Jde o jednotlivá plotová pole, ke kterým není potřeba přidávat nic navíc – žádné betonové podstavce, žádné spojky. Mobilní ploty, které se montují do sebe mají perfektní konstrukci, která obsahuje nohy i zámky pro propojení jednotlivých polí mezi sebou.

Mobilní ploty s betonovými patkami

Tyto mobilní ploty se vyznačují velmi jednoduchou trubkovo-drátěnou konstrukcí, toto jednotlivé plotové pole se vloží do mobilních betonových podstavců a poté se plotové pole spojí navzájem mezi sebou šroubovací spojkou. Tento druh mobilních plotů má vyšší pevnost, na druhou stranu o něco těžší manipulaci

Mobilní oplocení prodej

Oba druhy mobilních plotů rádi vyrobíme v menší či větší sérii. Díky technickému zázemí je možnost rozměrové modifikace na přání.  Pro bližší informace nás prosím kontaktujte do emailu nebo na telefonu 737 410 213.

Dočasný plot, provizorní plot

K dispozici je i stavba na klíč nebo dodání materiálu na dočasný plot, ten realizujeme z lesnického pletiva, které máme ve 2 verzích – se silnějším a se slabším drátem, tyto provedení jsou k dispozici v několika výškách.

 

 

Poptávkový formulář

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *