Mobilní oplocení

Mobilní oplocení je oblíbené pro své snadné a rychlé instalace na stavbách, koncertech, festivalech a podobných událostech. Vzhledem k velké skladové zásobě mobilních plotů jsme k dispozici jak pro pronájem (samozřejmě k dispozici i s naši dopravou a instalací), tak pro prodej mobilního oplocení.
Mobilní ploty můžeme nabídnout ve dvou provedeních – stavebním a festivalovém.

Mobilní ploty na stavbu – stavební verze

Mobilní ploty v provedení, ve kterém se vkládají do betonových podstavců  a navzájem se spojují pomocí šroubovací spojky.

Mobilní ploty na koncerty – festivalová verze

Mobilní ploty  v provedení, ve kterém jsou nohy integrovány již do konstrukce plotového dílce – je tedy možné jednotlivé dílce vzít postavit je i samostatně – díky nohám budou stát samostatně bez betonového podstavce.  Mobilní ploty ve „festivalové verzi“ mají integrované v konstrukci i zámky resp. spojky, díky kterým lze jednotlivé plotové dílce skládat do sebe bez použití dalšího montážního materiálu.

Jak provedeme zapůjčení a instalaci, nebo čistě prodej mobilních plotů?

Spojíme se osobně, po emailu nebo po telefonu a prokonzultujeme s Vámi druh mobilního plotu, který budete potřebovat – dále domluvíme dopravu zakoupeného mobilního plotu k vám, nebo dopravu popřípadě i montáž mobilního plotu na vaši konkrétní událost. Díky velké skladové zásobě dokážeme plnit i ta nejnáročnější přání.

Máte zájem o mobilní plot? Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

 

Poptávkový formulář

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *