Levný plot na klíč je požadavek, pro který máme několik řešení. Pojďme se podívat jak lze stavbu levného plotu na klíč zrealizovat…

Levný plot z klasického pletiva

Klasické pletené pletivo můžeme nabídnout ve variantě EKONOMIK, která zaručuje stále dobrou pevnost, vysokou trvanlivost a nízkou cenu. Takové pletivo je vhodné pro zahrady bez psa, nebo pro zahradu s malým plemenem psa. Cenově výhodné je použití plotových sloupků o průměru 38 mm.

Levný plot z 3D plotových dílců ekonomik

Pokud chcete vyšší kategorii levného plotu, tak můžete zvolit 3D plotové dílce ekonomik což je cenově nejvýhodnější varianta. Získáte tak mnohem pevnější plot než v případě plotu pletivového, ale stále se budete pohybovat v rozumné cenové hladině. Pro plot z plotových dílců doporučujeme kulaté plotové sloupky o průměru 48 mm (nejlevnější varianta je s tloušťkou stěny 1,5 mm) pro zachování co nejlepší ceny. (Pro plotové sloupky o průměru 38 mm nejsou k dispozici úchyty, pomocí kterých se připevní plotový dílec ke sloupku). Plotové dílce disponují konstrukcí z bodově svařovaných drátů, proto je plotový dílec, nebo chceme-li plotový panel mnohem pevnější a hlavně je jeho konstrukce „vcelku“ oproti klasickému pletenému pletivu, které se skládá z navzájem propletených drátů.

 

Oba druhy plotů Vám rádi postavíme na klíč, kontaktujte nás prosím pro podrobnosti.