Ploty z klasického pletiva

plot na klic

Velmi oblíbený plot, který nabízí léty ověřený vzhled a dobrý poměr mezi cenou a výkonem. Pokud budete mít na zahradě menší plemeno pejska, doporučujeme instalaci podhrabových desek, které brání proti podhrabání pejska ven z vašeho oploceného pozemku.

Plot na klíč z klasického pletiva – jaké má vlastnosti?

Klasické pletivo je pojem, který je potřeba upřesnit. Klasické pletivo je pletené konstrukce – to znamená, že stroj, který pletivo vyrábí postupně tvaruje a zaplétá jeden drát do druhého – výsledkem je tedy pletivo s kosočtvercovými oky. Drát, ze kterého se klasické pletivo plete je pozinkovaný a velmi často je navíc potažen zeleným PVC. Vzhledem k tomu, že je toto klasické pletivo „pouze“ pletené, tak není vhodné pro střední a větší plemena psů – ty jej mohou totiž postupně rozkousat. Pro tuto velikost psů je vhodné svařované pletivo, které se vyrábí z drátů, které jsou navzájem pevně bodově svařené. Pro malé plemena psů můžeme plot z klasického pletiva doporučit, zároveň doporučujeme instalovat i podhrabové desky proti podhrabání vašeho psa ven, nebo cizího psa dovnitř.

Jak budeme plot na klíč z klasického pletiva instalovat?

Ve chvíli, kdy budeme mít dohodnutou cenu i termín dokončení, tak začneme instalovat. Většinou instalaci provádíme v rámci 2 návštěv, které jsou od sebe odděleny cca 2-3 dny. V rámci první návštěvy pozemek vyměříme, určíme kudy povede plot, kde bude potřeba instalovat plotové sloupky a vzpěry, poté vyhloubíme díry pro sloupky a provedeme jejich zabetonování. V rámci druhé návštěvy pak napneme napínací dráty, uchytíme je ke sloupkům, provedeme vybalení pletiva, rozmotání, přimontování k průběžným sloupkům, pletivo napneme a finálně upneme.

Máte zájem o plot na klíč z klasického pletiva? Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

 

Poptávkový formulář

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *