Betonové ploty

Betonový plot má výhodu ve 100% soukromí, kromě betonových plotů a gabionů žádný jiný plot nenabízí 100% neprůhlednost. Betonový plot navíc oproti gabionům boduje díky rychlé výstavbě a snadnému skrytí zvídavých pohledů z ulice nebo od souseda. Velkou výhodou oproti klasické kamenné zdi nebo kamenné zdi z gabionů je také nízká cena, kterou disponuje betonový plot.

Betonový plot na klíč – jaké má vlastnosti?

Betonové ploty jsou perfektním znovuobjeveným vynálezem. Díky tomu, že se dříve betonové ploty instalovaly také (jen tedy v provedení bez vzoru) můžeme říct, že jejich životnost je okolo 40-50 let. Beton sám o sobě je přírodní materiál a velmi pomalu podléhá přírodním vlivům. Primárně instalujeme betonové ploty kvůli oddělení sousedů, sekundárně pak jako odstínění rušné ulice. Výhodou betonových plotů je, že dokáží tlumit ruchy z ulice a také ze silnice nepropustí prach a další nečistoty. Pokud máte doma pejska, je možnost nainstalovat betonový plot mírně pod úroveň země a díky tomu zabránit jeho podhrabání.

Jak budeme betonový plot na klíč instalovat?

Ve chvíli, kdy budeme mít dohodnutou cenu i termín dokončení, tak začneme instalovat. Většinou instalaci provádíme v rámci 2 návštěv, které jsou od sebe odděleny cca 3-4 dny. V rámci první návštěvy pozemek vyměříme, určíme kudy povede plot, kde bude potřeba rovnat úroveň terénu (tak aby betonový plot vedl pokud možno v rovině), poté vyhloubíme díry pro sloupky dle podloží hloubíme díry o průměru 25-40 cm a provedeme přesné vyměření jak vzdálenosti, tak kolmosti sloupků, následně provedeme  jejich důkladné zabetonování až do hloubky 80 cm. V rámci druhé návštěvy pak provedeme usazení jednotlivých betonových desek do betonových sloupků, které v zemi drží již zatvrdlý beton, poté vám betonový plot předáme k užívání.

Máte zájem o betonový plot na klíč? Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

 

Poptávkový formulář

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *